OFERTA

Kuchnia plenerowa na wynajem

Jeżeli potrzebujesz kuchni niezawodnej, która nie wymaga dostępu do mediów to ten dział świetnie sprosta Twoim oczekiwaniom. Sprawdź i dobierz sprzęt, który najbardziej dopasuje się do Twoich potrzeb, bądź skontaktuj się z nami a my chętnie pomożemy w wybraniu odpowiedniego sprzętu.

KUCHNIA POLOWA

posiadamy 3 wielkości kuchni polowej opalanej gazem lub drewnem

Kuchnia polowa MAXI

300 litrów

od 432

zł netto

kuchnia polowa opalana drewnem składa się z 5 kotłów o pojemności 1szt. 100l; 1szt. 80l; 2szt. 50l. Kotły wykonane ze stali nierdzewnej.

Kuchnia polowa MIDI

230 litrów

od 360

zł netto

kuchnia polowa opalana drewnem składa się z 5 kotłów o pojemności: 4szt. 50l; 1szt. 30l. Kotły wykonane ze stali nierdzewnej.

Kuchnia polowa MINI

75 litrów

od 116

zł netto

kuchnia polowa opalana drewnem składa się z 3 kotłów po 2

Grille węglowe

grill węglowy MAXI

od 231

zł netto

grill o wielkości 80cm x 150cm, przeznaczony na imprezy masowe

grill węglowy MIDI

od 116

zł netto

grill o wielkości 2x 25cm x 100cm, przeznaczony na duże imprezy

grill węglowy MINI

od 87

zł netto

grill o wielkości 2x 20cm x 80cm, przeznaczony na kameralne spotkania

PATELNIA GAZOWA 2GN

od 72

zł netto

wymiar patelni to 2xGN w skład zestawu wchodzi stolik drewniany oraz 2 patelnie prostokątne o głębokości 50mm

taboret GAZOWy 7kw

od 44

zł netto

zastępuje kuchenki gazowe dzięki braku ograniczenia na bokach można przyrządzić niskim kosztem danie do 100l pojemności

Roll-bar

od 144

zł netto
Świetna alternatywa piwa puszkowego czy butelkowego. Ekstra prezentujące się stoisko bywa dodatkową atrakcją na różnego rodzaju wydarzeniach.

 

Wysokiej jakości mała kuchnia polowa to fantastyczny wybór dla firm, które specjalizują się w serwowaniu posiłków na wolnym powietrzu. Sprawdź, co dla Ciebie mamy!

 

Kuchnia polowa na wynajem – rodzaje

Oferujemy różne rodzaje urządzeń, które świetnie sprawdzają się do przewozu, przygotowywania i serwowania posiłków w jednostkach militarnych, ale również podczas różnych obozów czy wydarzeń plenerowych. Kuchnia polowa na drewno dzięki łatwemu sposobowi opalania doskonale sprawdzi się w każdych warunkach bez dostępu do gazu czy prądu. Duża, średnia lub mała kuchnia polowa to niejedyny podział produktów, które oferujemy na wynajem. Znajdziesz u nas również grille węglowe, patelnie gazowe, taboret gazowy czy roll bar – wszystko, co potrzeba do zorganizowania prawdziwie wojskowego posiłku w plenerze!

 

Kuchnia polowa – ceny wynajmu

Jeśli potrzebna Ci jest wysokiej jakości kuchnia polowa, wynajem to często lepsze rozwiązanie, niż kupno. W zależności od rodzaju, wielkości i czasu wypożyczenia, możesz ich używać już od kilkudziesięciu do 300 złotych za dobę netto, i wydać dzięki nim setki, a może nawet tysiące pysznych, pożywnych posiłków podczas ważnego wydarzenia plenerowego! Wybierając kuchnie polowe na wynajem, za pośrednictwem naszej firmy zdecydowanie redukujesz koszty i możesz zapewnić swoim klientom lub uczestnikom imprezy pyszny posiłek niewielkim nakładem pieniężnym!

 

Kuchnia polowa z grillem czy bez?

Mobilna kuchnia polowa to urządzenie wykorzystywane od setek lat przede wszystkim w wojsku, czy na działkach rekreacyjnych. Dziś kuchnia plenerowa to przede wszystkim ciekawy element posiłków serwowanych podczas różnych wydarzeń na otwartej przestrzeni. Mała kuchnia polowa z grillem pozwoli na przyrządzenie większości znanych i lubianych potraw – zup, a także dań grillowych, które uwielbiamy spożywać podczas takich eventów. Wybierz interesujący Cię model kuchni polowej w zależności od tego, jakie posiłki planujesz serwować i w jakiej ilości, a my dostarczymy Ci je tam, gdzie trzeba! Nasza oferta jest jedyna w swoim rodzaju – przekonaj się o tym!