OFERTA

MULTIMEDIA

Dział dedykowany dla wydarzeń takich jak konferencje, stoiska wystawowe, czy zebrania. Za pomocą takich sprzętów polepszysz jakość przekazywanych informacji, wiadomości.

MULTIMEDIA

Projektor multimedialny

od 144

zł netto

Pozwala na wyświetlenie obrazu na dowolnym tle.

ekran wolnostojący

ekran wolnostojący, rozwijany o szerokości 1,6m

od 44

zł netto

Pozwala na wyświetlanie obrazu z projektora.

 

 

 

 

TELEWIZOR 65 CAL

od 288

zł netto

Elegancki nowoczesny telewizor SMART TV o wysokiej rozdzielczości z podpięciem HDMI i łączem WiFi

 

 

Nagłośnienie 2x 500W

od 350

zł netto

Zestaw nadający się do nagłośnienia niewielkiego wydarzenia. W skład zestawu wchodzi PowerMixer, 2szt. Głośników estradowych 500w, 2szt. Mikrofonów bezprzewodowych.

 

 

Stojak na telewizor do 65 cal

od 116

zł netto

Elegancki nowoczesny i prosty stojak z półką na odtwarzacz

 

 

 

Wypożyczalnia sprzętu na imprezy

Wypożyczalnia Pacyfik oferuje wynajem sprzętu multimedialnego na imprezy, konferencje, eventy i inne wydarzenia prywatne oraz firmowe. Dysponujemy nowoczesnymi, wysokiej jakości urządzeniami, dzięki którym poprawisz jakość przekazywanych informacji. Profesjonalne urządzenia są regularnie serwisowane, co daje pewność, że otrzymasz w pełni sprawny technicznie, funkcjonalny sprzęt.

Wypożyczalnia sprzętu konferencyjnego oferuje na wynajem nowoczesny projektor multimedialny, który umożliwia wyświetlanie obrazu na dowolnym tle. Możesz zdecydować się na wynajem telebimu i ekranu wolnostojącego o szerokości 1,6 m, pozwalającego na prezentowanie obrazu z projektora. Dysponujemy też telewizorem z funkcją SMART i ekranem o wielkości 55 cali, wyróżniającym się wysoką rozdzielczością, łączem Wi-Fi i możliwością podpięcia HDMI. Jeśli poszukujesz profesjonalnego nagłośnienia, również mamy dla Ciebie odpowiedni zestaw. Dwa głośniki estradowe 500 W z mikrofonami bezprzewodowymi pozwalają na skuteczne nagłośnienie mniejszych wydarzeń. Elegancki, prosty stojak na telewizor 60-calowy zapewni natomiast stabilne i bezpieczne podparcie sprzętu RTV.

Wynajem sprzętu multimedialnego – alternatywa dla drogich zakupów

Nie masz wystarczających środków, aby zakupić profesjonalny, najwyższej jakości sprzęt na własność? A może organizujesz konferencje albo inne wydarzenia na tyle rzadko, że nowoczesny projektor multimedialny lub zaawansowane nagłośnienie są Ci zbędne w codziennej pracy firmy? Wynajem nagłośnienia, projektora czy telebimu to polecana alternatywa dla zakupu drogich urządzeń. Zapewniamy bardzo korzystne ceny – koszt wynajmu urządzenia rozpoczyna się już od 30 zł netto.

Miej też na uwadze, że branża eventowa i konferencyjna szybko się zmieniają, co pociąga za sobą konieczność wymiany sprzętów na nowsze. Dzięki nam nie musisz się o to martwić – zawsze dostarczymy Ci nowoczesne wyposażenie, które spełni Twoje oczekiwania.

Decydując się na wynajem sprzętu multimedialnego, nie musisz przejmować się kwestią regularnego serwisowania i konserwacji urządzeń – robimy to za Ciebie. Nie ponosisz więc żadnych dodatkowych kosztów w tym zakresie. Opcja wypożyczenia eliminuje też konieczność długotrwałego magazynowania sprzętów, co także pozwala zaoszczędzić spore środki finansowe.