Kilka słów o naszej firmie

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY?

Zajmujemy się zaopatrzeniem imprez plenerowych w sprzęt potrzebny do ich realizacji. Marka PACYFIK obowiązuje od 2016 roku. Nasze korzenie sięgają firmy rodzinnej dzięki czemu możemy powiedzieć, że doświadczenie i wiedza budowana była już od 2004 roku. Do roku 2016 wzięliśmy udział w ponad 150 różnych wydarzeniach. Biorąc udział w takich imprezach jak: Mistrzostwa Świata w Psich Zaprzęgach, Gwarki Tarnogórskie, Dzień Bobra, Piknik Militarny, Wręczenie Złotych i Platynowych Wyróżnień w Parku Śląskim, imprezę firmową dla Związku Zawodowych Górników i wiele innych…

ZAOPATRUJEMY:

Imprezy otwarte do

0

OSÓB

Imprezy zamknięte do

0

MIEJSC SIEDZĄCYCH

Poprzez pasję, zaangażowanie i zdobyte doświadczenie jesteśmy specjalistami w strategicznym rozmieszczeniu poszczególnych elementów. Doradzamy również we wszystkich sprawach potrzebnych do realizacji każdego wydarzenia.

Realizujemy zlecenia wszędzie tam, gdzie potrzebny jest pewny, sprawny, czysty sprzęt, a Wasze zadowolenie stawiamy na pierwszym miejscu. Dzięki współpracy z PACYFIK masz pewność, że w przypadku wystąpienia nieprzewidzianych zdarzeń zawsze możesz na nas liczyć.

PACYFIK to nie tylko wypożyczalnia sprzętu plenerowego, to zgrany dobrze współpracujący zespół dzięki, któremu każda realizacja osiąga swój sukces.