OFERTA

Podłoga do namiotu

Podłoga na wynajem

Modułowa podłoga do namiotów to idealne rozwiązanie, jeśli chodzi o organizacje publicznych eventów na świeżym powietrzu.

Wygląd i montaż podłóg

Podłoga do namiotów została zaprojektowana tak, że nie musisz pokrywać podłogi dywanem, aby ukryć przemysłowy wygląd. Złącza są niewidoczne, co oznacza, że wszystko, co widzisz, to wyraźny, czysty i godny zaufania parkiet. Tym samym otrzymujesz bardziej niezawodny system połączeń, ale także łatwiejszy do połączenia. Taka podłoga na wynajem może być używana bezpośrednio na trawie, aby uzyskać solidne podłoże. Złącza pozwalają na szybką instalację i zapewniają solidne możliwości, jeśli chodzi o ich obciążenie. Ten system został zaprojektowany z myślą o łatwej instalacji na różnych podłożach. Dodatkowo poszczególne sekcje można łatwo zdemontować w niezwykle krótkim czasie.

Kiedy przyda się podłoga do namiotu?

Podłoga na wynajem idealnie nadają się do potrzeb firm, przemysłu i podczas organizowania prywatnych wydarzeń takich jak ślub, wesele, urodziny czy impreza rodzinna z wykorzystaniem namiotów. Wszystkie podłogi są trwałe i można je montować także na nietypowych zmianach gruntowych z pofałdowaniami typowymi dla podwórek, parków i terenów targowych, a także dobrze układają się na trawie, żwirze, piasku, błocie i asfalcie. Moduły są odporne na chemikalia i wodę i mogą być stale używane w wilgotnym środowisku. Po zainstalowaniu podłogi umożliwiają spływanie wody, zapewniając stabilną powierzchnię i utrzymując gości w suchości, z dala od wody i błota. Dzięki temu zapewniasz uczestnikom suchość, bezpieczeństwo, jednocześnie chroniąc powierzchnię przed uszkodzeniem w wyniku dużego obciążenia. Dzięki unikalnemu, strukturalnemu systemowi, podłoga skutecznie rozłoży ciężar i ochroni naturalną i syntetyczną trawę przed uszkodzeniami w wyniku ruchu pieszego i ciężaru sprzętu eventowego, takiego jak bary, meble, wózki.

Dobre rozwiązanie wszędzie tam, gdzie podłoże nie spełnia naszych oczekiwań. Stosowane do wielu namiotów okolicznościowych, jako parkiety taneczne, czy zabezpieczenie istniejącego podłoża.

Podłogi

Podłoga drewniana

10

zł netto/m2

Nadająca się na każdą okoliczność podłoga jest zabezpieczona olejem, dzięki czemu zachowuje świetne właściwości antypoślizgowe i  zawsze wygląda na nową i świeżą.

 

Podłoga antypoślizgowa

10

zł netto/m2

Ekskluzywna podłoga świetnie nadająca się na miejsce do tańczenia, czy też to namiotów wystawowych. Dzięki swej specjalnej powłoce chroni przed poślizgnięciem.

 

 

 

Podest sceniczny

od 70

zł netto/szt.

Podest o wymiarach 1mx2m i wysokościach 20cm, 30cm, 50cm, 80cm.

wykładzina supreme

od 5

zł netto/szt.

Wysoko jakościowa wykładzina w kolorze szarym o szrokości 4m i długościach 5m; 10m; 15m; 20m

 

Dywan Ślubny biały

od 10

zł netto/mb.

Wysoko jakościowy dywan gruby nie podwijający się o szerokości 1,5m i długości do 30mb